У Полтаві в багатоповерхівці по вулиці Степового Фронту, 46 сталася пожежа

Дзвінок про займання до чергової частини надійшов о 4-ій годині. Хоча пожежу й загасили за 20-ть хвилин та обійшлося без жертв, пів-сотні людей евакуювати таки довелось. Подробиці – далі у випуску.

Пожежники розповідають: о 4-й годині ранку 2 грудня до них надійшов дзвінок про пожежу від мешканців будинку по вулиці Степового Фронту, 46. В одному будинку тут знаходиться і ПТУ, і гуртожиток. На щастя, говорять рятівники, горіла лише одна кімната.

/Олександр Білик, начальник ПДПЧ №1 м.Полтави

Ще було направлено 2 автоцистерни, загалом там працювало 4 авто, близько 20-ти людей особового складу. І в ході гасіння пожежі було прийняте рішення про евакуацію людей – близько 50 чоловік/

Буквально за 20-ть хвилин, продовжує Олександр Білик, пожежу вдалося ліквідувати і вона не перекинулась за межі одного кабінету.

/Олександр Білик, начальник ПДПЧ №1 м.Полтави

Причини пожежі нині встановлюються, але можна припустити, що сталося загорання – там в кутку було сміття, і, ймовірно, невідома людина його підпалила. Воно зайнялося і пішло на раму кабінету/

У самому гуртожитку коментарі дають неохоче.

/Олена, маляр-штукатур

В основному постраждав перший і другий поверх – он там пішло по вікнах/

Самої пожежі, продовжує Олена, вона не бачила, оскільки прийшла на роботу о 8-й годині.

/Олена, маляр-штукатур

Я прийшла, і мене «обрадували» – ось будем робити ремонт. Ну щось студенти допоможуть/

Не на камеру працівники училища, яке знаходиться у цьому будинку, нам розповіли, що вони вже замовили вікна, і як тільки запах горілого вивітриться, розпочнуть ремонт. Причиною ж загорання, переконані, на 100% був підпал.

Стрічка новин