Євро-2012 – без паління

Саме до цього закликає Україну вся Європа. Крім заборони паління, реклами і продажу тютюну у всіх приміщеннях і відкритих зонах стадіону, Європа закликає українські міста відмовитись від цигарок у ресторанах, громадському транспорті і фан-зонах.

УЄФА оголосила, що ЄВРО-2012 стане першим великим міжнародним спортивним турніром, вільним від паління.

/Ганна Гопко, координатор регіонального центру громадянського представництва «Життя» (м.Київ)

Це якщо ми беремо повний комплекс стадіону, навколо нього, він буде повністю вільний від тютюну, від реклами і продажу цигарок/

Європа закликає всі міста України звільнитися від паління в ресторанах, громадському транспорті та фан-зонах. Дослідження київських ресторанів та кафе, яке провів американський Інститут раку, показало, що в залах, де дозволено паління, рівень забрудненості повітря в 12 разів перевищує норму. При цьому в залах, де не палять, рівень забрудненості повітря все-одно перевищує норму в 4,5 рази, якщо поруч є зала для курців.

/Ганна Гопко, координатор регіонального центру громадянського представництва «Життя» (м.Київ)

Я не буду стверджувати, що на 100% всі одразу кинути палити. Потрібна роз'яснювальна робота, широка просвітницька акція, аби фани зрозуміли, для чого це все/

Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що Євро-2012 без тютюну – це повага до здоров'я уболівальників і всіх учасників турніру. На останньому підтримуватимуться високі стандарти здоров'я, безпеки та комфорту. Тютюн у ці стандарти не вписується.

Стрічка новин