У Полтаві з'явився новий фестиваль-конкурс «Творчий дует»

Тут між собою змагаються незвичайні колективи – змішані з учителів та учнів. В яких номінаціях визначали кращих серед полтавських шкіл, бачили наші журналісти.

У Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов перший фестиваль-конкурс «Творчий дует». Специфіка змагання полягала у складі колективів: представити свою школу та показати таланти мали змогу не тільки учні, а й вчителі. Творчий тандем освітян та дітей, впевнені самі учасники, не тільки цікавий, а й корисний.

/Бліци

– Ці діти нам, як рідні, і у них розвивається інтерес і творчі здібності, а ми ніби молодшаємо поряд з ними, нам стає цікавіше і краще працювати

– Я вважаю, що це для того, щоб учителі більше поважали учнів, а учні вчителів. І це їх більше поєднує/

Змагалися творчі колективи у 5 номінаціях. У номінації «Вокальний ансамбль» перемогу здобули колективи Першого ліцею, школи №6 та 21. «Інструментальний жанр» підкорив «творчий дует» з гімназії №28, а кращими у номінації «Хореографія» стали танцюристи 2, 7 та 14 навчальних закладів. Номінація «Вокальні дуети» теж знайшла своїх переможців: учителів та учнів 4, 11 та 29 шкіл, гімназій №21 та 33. «Пісенно-хореографічна композиція» визначила кращими школи №3, гімназії №9 та НВК №16.

Переможці та всі учасники фестивалю-конкурсу отримали грошові винагороди.

Стрічка новин