У Полтавській ОДА сьогодні говорили про безпеку життєдіяльності населення

На порядку денному – завжди актуальний стан безпеки при використанні природного та зрідженого газу в побуті. Як убезпечити громадян від нещасних випадків та аварійних ситуацій, пов'язаних із використанням газу, знає Альона В'язнікова.

На засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення Полтавської ОДА розглянули питання щодо стану безпеки при використанні природного та зрідженого газу в побуті. Питання користування газом є актуальним для Полтавщини, впевнений голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, – газифікація Полтавського краю тривала не один рік і має високу результативність – говорить губернатор.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Майже 70 відсотків населених пунктів Полтавщини газифіковано – це один з найвищих показників у державі. Сюди приклали руки багато поколінь представників влади, місцевого самоврядування, цей результат ми отримали протягом багатьох років/

До кінця 2013, – продовжує губернатор, планується забезпечити газом усі території Полтавщини. Але така динаміка має свій негативний бік – аварії та нещасні випадки, пов'язані із використанням газу у побуті.

/Сергій Сторчак, директор Департаменту охорони праці, промислової безпеки та надійності транспортування газу і нафти НАК «Нафтогаз України»

Це єдиний травматизм, який за останні 100 років неухильно зростає. Впродовж 2006-2010 років сталося 558 випадків, постраждало більше 1000 чоловік, з них близько 500 – із смертельними наслідками/

За даними Держгірпромнагляду, по Полтавській області нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу в побуті, тільки у 2011 році сталося два. Серед основних причин – самовільне втручання людей у систему газопостачання та порушення умов експлуатації приладів. Відповідні причинам і заходи на недопущення нещасних випадків та аварійних ситуацій: інвентаризація газового обладнання, виявлення та заборона користування самостійно встановленими газовими приладами та інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення з питань безпечного користування газом в побуті.

Стрічка новин