Автоагрегатному заводу сьогодні 66

Один з найбільших заводів у Полтаві та передовий у своєму профілі в Україні й багатьох країнах Зарубіжжя кожен свій день народження намагається відзначати інноваціями у виробництві. Більше про те, чим нині живе «імениник», знають наші журналісти.

Заснований 1 грудня 1945 року як ремонтне підприємство сільськогосподарської техніки, зараз Автоагрегатний завод перетворився на сучасне машинобудівне підприємство з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів. За роки плідної роботи та постійного розширення потужностей завод напрацював виготовлення лінійок цілого спектру продукції та налагодив ринки збуту по всьому світу.

/Роман Черняк, генеральний директор ПААЗ

Наші ринки – це практично весь світ. Ми поставляємо продукцію в Голандію, Туреччину, Нову Зеландію, Іран. А Росія, Білорусія і всі країни СНД – це всі наші партнери, з якими ми працюємо не один десяток років/

На сьогоднішній день це єдине в Україні і одне з найбільших в СНД спеціалізоване підприємство з виробництва гальмівної апаратури, призначеної для вантажних автомобілів типу КРАЗ, КАМАЗ, МАЗ, БЕЛАЗ, причепів і напівпричепів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки. Крім того, завод налагодив виготовлення цілого ряду продукції для побутового вжитку. Великі плани у керівництва підприємства й на майбутнє. Вже до кінця місяця планується випуск гальмівної апаратури для поїздів, а з Нового року в планах – поставити це виробництво на постійну основу. Це не тільки дозволить заводу зайняти ще одну нішу на ринку, але й створити нові робочі місця.

/Роман Черняк, генеральний директор ПААЗ

Завод – це 15 гектарів виробничих площ і майже 1300 робітників. З введенням нових тем та напрямків для виробництва ми плануємо створити ще 100 робочих місць інженерського спрямування для освоєння нової техніки/

Основна мета у роботі підприємства, говорить генеральний директор, – збільшення виробничих потужностей та забезпечення стабільного рівня прибутків для заводу вцілому та для кожного працівника окремо.

Стрічка новин