1 грудня у всьому світі відзначається день боротьби зі СНІДом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bBpXvAYxgNUrE

Саме цього дня волонтерські організації нашого міста зібрались на підсумкову конференцію, щоб підбити загальні підсумки роботи за рік та визначити переможця конкурсу на кращий соціальний проект серед громадських організацій міста.

На засіданні в прес-центрі Міського будинку культури зібрались представники громадських організацій міста та разом, заслухавши доповіді про проведену роботу, підбили підсумки діяльності у сфері протидії ВІЛ/СНІДу у Полтаві та вислухали пропозиції щодо поліпшення роз'яснювальної та профілактичної роботи серед населення. Окремим пунктом обговорили становлення взаєморозуміння та співпраці між різними громадськими організаціями Полтави.

/Ольга Буднікова, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Випуск спільного буклета з адресами та телефонами всіх громадських організацій. Не секрет, що існує певна конкуренція, і не завжди здорова/

На засіданні розглянули пропозиції й щодо зовнішнього вигляду соціальної реклами, яка в майбутньому буде розміщена на міських сіті-лайтах. За зразок запропонували взяти європейські пріоритети.

/Бліц

Три пріорітети там звучать. «0 дискримінації, 0 нових випадків, 0 випадків вертикальної трансмісії». Всюди в Європі це вже норма, я маю на увазі вертикальну трансмісію/

В Полтаві діти від ВІЛ-інфікованих матерів завдяки зусиллям медиків також здебільшого народжуються здоровими, але першоціллю громадські організації все ж вбачають зменшення кількості самих матерей, які мають статус ВІЛ-інфікованих.

Переможців же конкурсу на кращий соціальний проект цього разу не визначали. Призовий фонд було вирішено розподілити між всіма громадськими організаціями.

Віталій Артамонов

На цьому робота громадських організацій міста не закінчилась. Одразу після засідання волонтерський актив організацій вийшов на вулицю та влаштував там акцію, присвячену Дню боротьби зі СНІДом.

/Андрій Іванюк, провідний спеціаліст міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Ціль одна: ще раз нагадати, ще раз розповісти людям, батькам, майбутнім батькам, що є проблема. Вона не десь в Африці, вона не за кордоном, вона не в підвалах, вона тут і зараз/

На вулицю вийшли не тільки представники організацій, що допомагають ВІЛ-інфікованим. Свої буклети перехожим роздавали і представники громадських організацій, що надають допомогу наркозалежним.

/Андрій, представник БА «Вихід є»

Ми працюємо за 12-ступеневою системою. У нас є стаціонарне та амбулаторне відділення, з нами співпрацюють психологи, соціальні працівники/

/Оксана Лугова, директор Полтавського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання людей, що живуть з ВІЛ

У нас працюють в програмі медична сестра, працює лікар. Ми виїжджаємо до таких хворих, в лікарні, додому. Надаємо медикаменти для підтримання їхнього здоров'я/

Сьогодні ж волонтери організацій пропонували людям «не відфутболювати» проблему ВІЛ інфікованих, роздавали буклети та контрацептиви, розповідали про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та методи запобігання цій хворобі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію