В обласній науковій бібліотеці імені Котляревського відзначили найкращі книги 2011 року

Цього разу їх було ще більше, адже традиційний конкурс «Краща книга Полтавщини» став ширшим на одну номінацію. Як вітали переможців, бачили наші кореспонденти.

П'ятий ювілейний обласний конкурс «Краща книга Полтавщини» визначив переможців 2011 року. Конкурс, який сприяє підвищенню рівня видавничої справи та покращенню якості поліграфічної продукції, – говорить начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА, цього року розширив свої горизонти.

/Микола Перепелиця, нач. Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

В цьому році введена додаткова, на думку жюрі – необхідна «Спортивна Полтавщина». І дуже добре, що саме у цій номінації представлені видавництва, які не лише полтавські, Кременчук вже традиційно, а й інші міста Полтавської

області/

Визначили переможців і в традиційних номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще навчальне видання та підручники», «Краща поетична збірка», «Краще прозаїчне видання», «Краще видання для дітей та юнацтва», «Культура і мистецтво» та «Гран-прі» конкурсу «Краща книга Полтавщини».

За ці звання змагалися книги видавництв області, які вийшли друком у період з 1 жовтня 2010 року до 1 жовтня поточного. Кожне з конкурсних видань оцінювали за багатьма критеріями.

/Микола Перепелиця, нач. Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

Це є оформлення книги, це є яскравість з мистецької точки зору, те, як виглядає книга, правильні реквізити, наскільки вона приваблива для читача, ну і, зрозуміло, зміст і суть там теж повинні бути присутні/

Видавців, книги яких відповідають усім вимогам, тобто, переможців, відзначили дипломами та подарували їм словники.

Стрічка новин