Всіх дітей з дитячих будинків потрібно розмістити в будинках сімейного типу або усиновити

Така мета Президента України. Аби донести важливість виховання дітей у повноцінних сім'ях, до Полтави з робочим візитом завітав уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Нарада в обласній державній адміністрації з питань дотримання прав дитини пройшла цього дня за участю уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка. Останній цілу годину розповідав присутнім про принципи, за якими має здійснюватись політика у сфері забезпечення законних прав людини, та вказував на помилки, які допускають відповідальні за це в Полтавській області.

/Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини

Влада в основному звітує сьогодні по кількісним показникам, ігноруючи якісні. Втішаються великими результатами, не звертаючи увагу на те, що в багатьох з цих випадків права дитини порушуються/

Юрій Павленко навів цілий ряд показників та цифр стосовно кількості та якості надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Ці показники в нашій області за багатьма пунктами нижчі, ніж в загальному по Україні. Серед негативу Юрій Павленко назвав той факт, що за останні роки кількість дітей, позбавлених батьківського піклування, але які батьків мають, в області збільшилась втричі. Також посадовець акцентував увагу на дитячій злочинності та на боротьбі з нею шляхом збільшення кількості дітей, зайнятих у позакласній роботі.

/Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини

Якщо в дошкільній освіті є прогрес, і загальний приріст маємо на рівні 10%, і маємо хоч якесь уявлення, коли вийдемо на 100% рівень. Хоча і в цій галузі є проблеми/

Під час свого візиту на Полтавщину Юрій Павленко провів перемовини з губернатором, і вони визначилися з єдиним напрямом роботи, в якому надалі будуть співпрацювати.

Стрічка новин