Напередодні Міжнародного дня волонтера у Полтаві вдруге пройшов міський конкурс «Волонтер року»

За результатами благочинної діяльності за рік, що минає, за званнях кращих змагалося 11 волонтерських загонів. Чия діяльність була найактивнішою та найрезультативнішою, дізнаєтесь із наступного сюжету.

Останнім часом слово іноземного походження «волонтер» все частіше можна почути і в Полтаві. Його значення якнайкраще пояснюють ті, кому воно відомо не з чуток – самі волонтери.

/Бліци

– Це дуже великодушні люди, які не шкодують свого часу, своїх зусиль для того, щоб зробити наш світ трішки кращим

– Я в це слово вкладаю, власне кажучи, милосердя, благодійність, піклування про тих, хто цього потребує

– Це та людина, яка наділена душею, яка безкорисливо робить усі справи з добротою, і з думкою про інших/

І таких небайдужих людей у Полтаві немало – говорить директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова.

/Ольга Буднікова, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Ми побачили, що волонтерський рух у Полтаві діє, що волонтерів дуже багато – активних, молодих і не дуже молодих людей, людей вже досвідчених, людей, які займаються допомогою суспільству і роблять світ кращим/

Тих, хто робить світ кращим, шанують у Міжнародний день волонтера, який відзначається 5 грудня. Напередодні майже професійного свята у Полтаві пройшов міський конкурс «Волонтер року».

/Ольга Буднікова, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Сьогоднішній концерт покликаний показати, донести до суспільства, як важливо бути небайдужим, як важливо робити світ кращим разом, і взагалі привітати тих людей, які безкоштовно, добровільно працюють на благо нашого міста/

Конкурс проходив вже вдруге і цього року волонтерських загонів-учасників стало вдвічі більше, – продовжує пані Ольга. Серед 11 команд найактивнішими та найрезультативнішими волонтерів за результатами роботи у 2011 році виявився загін «Незвичайні люди» Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Полтавська обласна благодійна організація Центр захисту живої природи «Юний європеєць» та волонтерський загін «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу, які посіли 1, 2 та 3 місця відповідно.

Стрічка новин