Медикам міста не вистачає якісного обладнання

Якість медичного обслуговування в місті, забезпечення медичною технікою та загалом все, що стосується якості роботи лікувальних закладів Полтави, обговорювали на черговому засіданні медичної ради міста. Деталі зібрання знають наші журналісти.

Обговорити всі аспекти роботи студентської поліклініки, міської лабораторії та інших лікувальних закладів міста, їх матеріальне та кадрове забезпечення, зібрались цього дня фахівці на засіданні медичної ради. Лікарі звітували про проведену роботу та про ті недоліки, які потрібно усунути. Підбили на зібранні і підсумки профілактичних оглядів серед полтавського студентства.

/Лариса Савченко, заступник головного лікаря по студентській поліклініці

За 9 місяців 2011 року профілактичні огляди в студентській поліклініці пройшло 36000 студентів. У порівнянні з 2008 роком це більше на 7 тисяч. За 9 місяців проведено 76% оглядів/

Ці огляди включали в себе профілактичний прийом у лікаря та флюорографію. За звітний період року в 11 студентів шляхом флюорографічного обов'язкового обстеження виявлено туберкульоз.

Звітували на медичній раді і працівники міських лабораторій. Останні скаржаться на застаріле обладнання та відсутність нової техніки, яка б дозволила робити більше аналізів та швидше виявляти хвороби.

Стрічка новин