Заплати, переплати, а тебе все-одно обдурять

В цьому впевнена обурена полтавка, яка звернулася до нашої студії. Популярні нині пластикові енергозберігаючі вікна жінці пообіцяли встановити зі знижкою за всіма стандартами. Забули сказати про одне – про якість не може бути й мови. Після численних скарг жінка почала погрожувати таким умільцям телебаченням. Результат не примусив себе довго чекати.

Пані Люмила про ремонт задумувалась давно. Говорить: щось у квартирі робила по мірі надходження грошей – то якась техніка, то нові шпалери. Аж тут – нікого не чекала, самій запропонували енергозберігаючі вікна, та ще зі знижкою.

/Людмила Самсонова, нарікає на неякісно встановлені вікна

Подзвонили хлопець і дівчина у двері. Сказали, що акція від Мамая і «Наш дім – Полтава». Мені запропонували поставити вікна зі знижкою. Я і погодилась/

Втім, коли наступного дня жінка прийшла до офісу фірми, їй сказали, що акція завершилась. Та за тиждень перезвонили і сказали: «Акція знову діє. Так що, брати будете?». Довірлива пані Людмила погодилась. Попросила лише, щоб зробили якісно і на 3 скла. Виконавці ж, за її словами, не реалізували жодну із умов. По-перше, жінка переплатила 200 гривень (замість трьох склопакетів у наявності – лише 2). Іще 400 гривень зверху – за кредит, хоча одразу пообіцяли розстрочку без переплат. За тиждень вікна таки привезли і почали монтаж.

/Людмила Самсонова, нарікає на неякісно встановлені вікна

10 числа попросила я невістку, щоб вона із дитиною побула вдома, бо я із роботи не могла піти. Вона мені телефонує і говорить, що у них зламався післолет для піни і вони кудись подзвонили, їм сказали все кидати і їхати у інше місце. А невістка ж говорить: куди ви їдете? Холодно ж, дитина мала вдома/

За кошти невістки постраждалої майстри купили пістолет і все ж встановили вікно. Однак, старе підвіконня не прибрали, а нове – поставили криво, говорить жінка, сама переміряла сантиметром. Із тих пір у неї почалося «ходіння по муках». Поперемінно із невісткою і телефонували, і ходили на фірму. Там сказали: міняти нічого не будуть. Потому жінка звернулась до управління у справах захисту прав споживачів. Там, за словами жінки, їй сказали, що допомогти нічим не можуть, оскільки змінився приватний підприємець, тобто, структура, у якої жінка замовила вікна, на момент візиту перевіряльників вже просто не існувала. Коли жінка іще раз звернулась до офісу фірми і почала погрожувала телебаченням, помилки пообіцяли виправити. Приїхали майстри наступного дня після візиту нашої знімальної групи. Чи перероблять – покажуть наступні звернення людей.

Стрічка новин