В області зменшується кількість хворих на венеричні недуги

Про це сьогодні на засіданні, присвяченому місячнику боротьби з дермо-венерологічними захворюваннями, говорили фахівці. Більше знає Віталій Артамонов.

2011 рік добігає кінця, і в місті та області підбивають підсумки роботи у всіх напрямках галузі охорони здоров'я. Медики розглядають динаміку росту чи зниження певних груп захворювань. Підсумки підбили і в розрізі закінчення місячника боротьби з венеричними хворобами. Найбільшу увагу спеціалісти акцентують на так званих ТОРЧ інфекціях, які довго не мають клінічних проявів, але в результаті завдають великої шкоди організму.

/Світлана Порохня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Наразі, крім боротьби з такими венеричними захворюваннями як сифілис та гонорея, актуальне місце посідає профілактика та лікування інфекцій, що мають безсимптомний перебіг, але велику частку загрози в розрізі недоношеності дітей, передачі інфекції від матері до дитини, розвитку важких хронічних проявів/

Загалом за останні роки Полтава має позитивні зрушення практично за всіма типами венеричних захворювань, окрім ВІЛ-інфекції. Випадків захворювання на сифіліс у 2010 році було виявлено 12 на 100 тисяч чоловік. Натомість, кількість виявлених ТОРЧ інфекцій зросла. Та лікарі збільшення цього рівня пов'язують з покращенням методів виявлення цих інфекцій, а не із збільшенням кількості хворих.

Стрічка новин