У виставковій залі МБК знову ярмаркують

З того, що можна придбати, – майбутнє місце роботи. Відвідали ярмарок вакансій та побачили виставку робіт, надісланих на міський конкурс малюнків «Моя майбутня професія», і наші журналісти.

Традиційний у Полтаві ярмарок вакансій цього разу частково приурочений до Міжнародного дня інвалідів, який відзначають 3 грудня. Відтак, і коло роботодавців, – каже директор Полтавського міського центру зайнятості Оксана Попова, – дещо інший, ніж зазвичай.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

На сьогоднішньому ярмарку вакансій представлені не лише традиційні підприємства, які є нашими постійними соціальними партнерами, але й ті роботодавці, які мають потребу в особах з інвалідністю/

На сьогоднішній день люди з особливими потребами, – продовжує пані Оксана, – можуть працювати на рівні з іншими людьми. З близько 2000 осіб, які наразі перебувають на обліку міського центру зайнятості, більше ста – люди з інвалідністю.

Визначалися із майбутньою професією і діти. На ярмарку підбили підсумки міського конкурсу малюнків на тему «Моя майбутня професія».

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Мета цього конкурсу – професійна орієнтація молоді на здобуття робітничих професій, ну і, звичайно, це творчий розвиток особистості, тобто, за допомогою пензля і олівця діти намагаються висловити, що вони вміють орієнтуватися у світі професій/

Учасники конкурсу кажуть: обирали професії за покликом душі та перспективністю.

/Бліци

– Я намалювала художника, бо завжди мріяла стати художником, тому й намалювала

– Я намалювала юриста, я вважаю, що в майбутньому це буде найперспективніша професія

– Я обрала професію флориста, бо там багато гарних квітів, це дуже гарна професія, як на мій погляд/

Переможців визначали у 3 вікових групах і трьох номінаціях: графіка, живопис та ужиткове мистецтво. Роботи володарів перших місць міського етапу представлять Полтаву на обласному змаганні, яке пройде у грудні.

Стрічка новин