До Аграрної академії завітали колеги з Москви та двічі Герой Радянського Союзу Віктор Горбатко

Ветеран-космонавт розповів студентам вишу цікаві історії, а з московськими колегами керівництво академії налагодило нові зв'язки.

Аграрна академія для своїх студентів завжди влаштовує цікаве дозвілля. Цього разу вони мали унікальну можливість особисто поспілкуватися з двічі Героєм Радянського Союзу, людиною, яка тричі бувала в космосі, Віктором Горбатко. Завітав ветеран до Полтави завдяки голові Полтавського земляцтва в Москві Наталії Ківі. Жінка також є проректором Московської економічної академії, з якою тісно співпрацює аграрний виш. Наталія Ківа говорить: Полтавське земляцтво в Москві представлено досить широко і активно.

/Наталія Ківа, голова Полтавського земляцтва в Москві

Пам'ятаємо свою землю, любимо її, співаємо українських пісень, допомагаємо один одному в житті, а головне – розповідаємо в Росії про наших видатних людей/

Космонавт Віктор Горбатко студентам розповідав про свої польоти в космос та про підготовку космонавтів. Ветеран зізнається: побувавши в космосі одного разу, туди хочеться повернутись знову. Віктор Васильович побував за межами Землі 3 рази. Зізнається: хотів полетіти і вчетверте, та здоров'я вже було не те.

/Віктор Горбатко, двічі Герой Радянського Союзу, космонавт

Знаходячись в космосі, ти розумієш, що ти посланець землі і відчуваєш гордість за те, що тобі, простому хлопцю, випала така честь/

Окрім історій для студентства керівництво Аграрної академії обговорювало з гостями і нові можливості співпраці. Наразі Аграрна та Московська академії співпрацюють за принципом обміну.

/Олег Горб, проректор з міжнародних зв'язків ПДАА

Ми даємо можливість українській молоді отримати освіту на рівні бакалавра в Московській академії, і після отримання диплому там можна повернутися до України і вступити до магістратури нашої академії економічного зразка/

Так само можуть зробити і московські студенти, а згодом виші планують розширити вектори своєї співпраці не тільки в економічній галузі.

Стрічка новин