Кожного року мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 35 гадають: будуть вони з опаленням, чи ні

Система теплопостачання в будинку застаріла, і якщо проблеми є в одній квартирі, спускати воду потрібно в усьому будинку. Головного болю мешканцям додає і аварійна щитова в підвальному приміщенні. На власні очі все бачив і Віталій Артамонов.

Кожної осені мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 35 проходять через цілу систему процедур, аби весь будинок був з опаленням. Тепло в будинок надходить стабільно, та сама система комунікацій багатоповерхівки працює таким чином, що якщо аварійна ситуація стається в одній квартирі, то, аби її виправити, воду зливати доводиться в усьому будинку.

/Владислав Гришин, мешканець будинку по вул. Фрунзе, 35

Жоден стояк не перекривається, і для того, щоб щось виправити, треба зливати весь будинок і зливається він в групі в підвал/

Труби в підвалі будинку також аварійні, і через це підвальне приміщення часто затоплюється, відтак, з'являються нові проблеми, оскільки саме в підвалі будинку знаходиться центральна електрощитова.

/Людмила Відюк, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 35

Вода постійно стоїть там в підвалі. Дроти старі там, не витримують того навантаження, яке дають сучасні електричні прибори, і ми постійно знаходимось в аварійному стані/

Щитова в будинку, кажуть мешканці, мало того, що знаходиться в дерев'яній коробці та в одній кімнаті з трубами теплопостачання, в ній замість запобіжників стоять так звані «жучки», тобто, просто шматки дроту. А це означає, що в разі перевантаження щитова може просто загорітись.

/Анатолій Мякушко, мешканець будинку по вул. Фрунзе, 35

Щитова у нас неодноразово і замикала, і задимлювалась. І враховуючи те, що в нас у будинку дерев'яні перекриття, то від цих замикань можуть бути наслідки/

Будинок до 1 квітня 2011 знаходився на балансі ЖЕДу №1, потім, після реорганізації, перейшов на баланс 4 ЖЕДу. Та мешканці говорять: звертались вони і в той, і в інший ЖЕД, але результатів ремонту щитової та комунікацій підвального приміщення так і не побачили. В житлово-експлуатаційній дільниці № 4 нам повідомили: у них не було достатньо часу, аби розібратися з усіма проблемними будинками, які перейшли їм у спадок від 1 ЖЕДу. Справу гальмує ще й те, що у мешканців міста перед 4 ЖЕДом назбирався солідний борг, майже в 2 мільйона гривень. Комунальники зізнаються: про проблеми будинку по Фрунзе, 35 вони добре знають. Будуть намагатись їх вирішити до Нового року, проте остаточних обіцянок не дають, лише запевняють в тому, що рано чи пізно ця проблема буде обов'язково вирішена.

Стрічка новин