Свої спортивні досягнення мають члени профспілки харчової та переробної промисловості

Представники останньої, об'єднавшись у команду «Харчовик», демонстрували свою фізичну підготовку у п'ятьох видах спорту на обласній спартакіаді серед профспілок.

Цими днями у нашому місті пройшла Обласна міжгалузева спартакіада трудящих серед збірних команд працівників обласних організацій профспілок. Участь у змаганнях взяли профспілки Полтавщини: «Споживча кооперація», «Кременчуцький завод дорожніх машин», «Машметал – КВБЗ», профспілка «Культура» та «Полтавський гірнозбагачувальний комбінат». Від харчової та переробної промисловості області змагалися члени профспілки «Харчовик».

/Дмитро Петров, заступник голови Обласної професійної спілки працівників харчової та переробної промисловості

Полтавська обласна профспілка підприємств харчової та переробної промисловості вітає вас з відкриттям сьогоднішньої спартакіади. Я бажаю великих спортивних успіхів, справедливих суддів і хай переможе сильніший/

Свої спортивні досягнення команди демонстрували у 5 видах спорту: волейболі, настільному тенісі, арм-спорті, шахах, шашках та гірьовому спорті. Кожен з учасників Спартакіади ставив перед собою конкретні цілі.

/Євген Чередник, учасник спартакіади (м.Кременчук)

Віддача, перші місця у всіх видах спорту. Звичайно, це буде складно, бо всі приїхали сюди за перемогою/

/Дмитро Ходест, учасник спартакіади (м.Полтава)

Звичайно, хотіло б перемогти, але я вважаю, що сама участь - це вже дуже добре/

Профспілка «Харчовик» – ще досить молода, їй лише 4 роки, але спорт керівництво спілки ставить на чільне місце у своїй роботі.

/Дмитро Петров, заступник голови Обласної професійної спілки працівників харчової та переробної промисловості

Одним з основних своїх завдань вона вважає пропаганду нашого здорового способу життя, тому з перших днів своєї діяльності є традиційним проведення спартакіад серед харчових та переробних підприємств. Ми розуміємо, що здорова нація – міцна держава. От і сьогодні, незважаючи на складний час, ми взяли участь у цих видах спорту/

Та не тільки взяли участь, – продовжує пан Дмитро, а й завдяки працівникам М'ясокомбінату, підприємству «Полтавпиво», хлібзаводу «Південний» та підприємцям показали високі результати. Проявили себе і жінки «Харчовика», так перше місце у тенісі серед жінок виборола Вікторія Черменська – помічник начальника зміни підприємства «Полтавахолод».

Стрічка новин