Полтавські діти в ігровій формі вчать правила дорожнього руху

Аби навчити дітей правил дорожнього руху, працівники Державтоінспекції міста Полтави проводять з учнями молодших класів різноманітні ігри на дорожню тематику. Цього разу інспектори завітали до НВК №28. Що дізнались діти після візиту працівників ДАІ про безпеку на дорозі – знають наші журналісти.

Аби дотримання правил дорожнього руху стало для дітей звичною справою і аби зменшити кількість травматичних випадків серед школярів, які потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди, працівники ДАІ проводять з ними бесіди, лекції. Для найменших влаштовують так звані ігри-подорожі, аби малеча краще сприймала інформацію. Цього разу працівники Державтоінспекції завітали до навчально-виховного комплексу №28.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

Вивчаємо з дітьми ази правил дорожнього руху, адже діти в майбутньому ті знання, які вони здобудуть на цих уроках та бесідах, застосують на практиці/

Вчителі такою практикою задоволені, говорять: інформацію, яку подає інспектор в формі гри, діти запам'ятовують краще, ніж зі слів вчителя.

/Ольга Кришталь, класний керівник 2-го класу НВК №28 міста Полтави

Вона в доступній, ігровій формі розповіла дітям про правила дорожнього руху. Гадаю, що знання, які отримали учні під час цього заходу, завжди будуть їм у нагоді/

Діти також зізнаються: за час проведення уроку-гри багато чого дізнались про правила дорожнього руху.

/Анна Балагакова, учениця 2-го класу НВК №28 міста Полтава

У світлофора є три ока, вони кольорами червоний, жовтий та зелений/

/Андрій Панкратов, учень 2-го класу НВК №28 міста Полтава

У місті є надземні переходи, підземні та наземні/

На завершення уроку діти від працівників ДАІ отримали тематичні буклети та плакати, що нагадують основні правила дорожнього руху.

Стрічка новин