Полтавці заборгували майже 26 млн гривень

По адресам вилучати майно. Це про виконавчу службу, яка забирає «сумлінно нажите» у злісних боржників. Що забирають, за які несплати і чи можливо повернути відібране – розкажуть наші журналісти.

Графік роботи у виконавчої служби – ненормований. Як правило – ранок чи вечір, коли до чи після роботи боржників можна застати вдома. Юристи переконують, що про свої візити і подальше вилучення майна боржників попереджають.

/Віталій Коноз, державний виконавець Окт.відділу державної виконавчої служби ПМУ юстиції

Попереджаємо про початок виконання, надсилаємо замовним письмом особисто під підпис. Потім боржнику дається час для добровільного погашення. Якщо він не сплачує суму, тоді ми описуємо і вилучаємо майно у рахунок погашення боргу/

Сума боргу, говорить фахівець, не має значення. Головний документ, яким виконавча служба керується у своїй роботі, – рішення суду, пред'явлене на виконання.

/Віталій Коноз, державний виконавець Окт.відділу державної виконавчої служби ПМУ юстиції

Підлягає опису і вилученню за виключенням кількох пунктів фактично все майно за виключенням речей першочергової необхідності. Так ми можемо вилучати побутову техніку, пральні машинки в рахунок погашення боргу/

За останні роки у виконавчій службі фіксують тенденцію до збільшення боргів. Серед лідерів – комунальні платежі, банківські кредити. Якщо ж говорити мовою цифр, то нині на виконанні знаходиться більше 14-ти тисяч документів на загальну суму майже 26 млн гривень.

Стрічка новин