Іще один документ поєднав обласну і четверту влади

Редактори комунальних друкованих ЗМІ в рамках семінару з питань поліпшення інформування населення підписали хартію про захист суспільної моралі. Про її мету – далі у випуску.

Редактори комунальних друкованих ЗМІ прийшли на семінар, присвячений активізації взаємодії із органами державної влади і місцевого самоврядування щодо поліпшення інформування населення, не тільки досвідом поділитися і нові знання отримати, але і документ підписати. Заступник губернатора Валерій Пархоменко разом із очільниками друкованих видань підписали Хартію про захист суспільної моралі.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату – заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми повинні виховувати нашу молодь, підростаюче покоління, більш старше. Аби з телеекранів, шпальт газет не виходила інформація, яка б суперечила етичним нормам/

Підписання хартії, зазначає Валерій Пархоменко, – свого роду дія на випередження, оскільки на території регіону якихось антисуспільних чи антиморальних матеріалів, за словами посадовця, зафіксовано не було.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Щоб ми направили наших редакторів, журналістів у певне русло, аби був кут у правильний бік загострений. Щоб якщо і показувати якусь негативну ситуацію, то не з точки зору її опису ось так, а щоб показати, щоб такого більше не було/

Роботу полтавських журналістів посадовець оцінює на відмінно, тож, певен, порушень з їх боку не слід очікувати.

Стрічка новин