У Київській районній раді оновили депутатські лави

Кількість народних обранців залишилась незмінною, просто місце депутата-чоловіка зайняла жінка. Чому так і більше про інші питання порядку денного 16-ї сесії 6-го скликання Київської райради – далі у випуску.

На порядку денному 16-ї сесії 6-го скликання Київської райради міста – менше 10-ти питань. Розпочали зі змін у депутатському корпусі. Оскільки Сергій Дудко обійняв посаду керуючого справами виконкому району, згідно з чинним законодавством його місце як депутата посіла Тетяна Іваніна як наступна за партійним списком. Після вручення депутатського посвідчення далі за порядком денним – виконання бюджету Київського району за 9 місяців поточного року.

/Оксана Жолоб, начальник фінансового управління виконкому Київської районної ради

За 9 місяців 2001 року до загального фонду бюджету району надійшло 108,6 млн. гривень при плані надходжень 110,3 млн. гривень. Планові показники надходжень спеціального фонду виконані на 98,4% – надходження 2,5 млн гривень/

За доходною та видатковою частинами за означений період бюджет виконано на 98,5 і 99,6% відповідно. Потому одностайно депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2011 рік. Загальна сума збільшена за рахунок надходжень із міського бюджету. Кошти спрямують на благоустрій і покращення матеріально-технічного стану районного терцентру. Останній переїхав у більше приміщення і нині Київський район зазіхає на рівень Октябрського терцентру, який, нагадаємо, свого часу був визнаний кращим в Україні.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава ради

Це буде більш потужна база, і я думаю, за цю каденцію ми зробимо немало – дістанемося і до рівня Октябрського району/

Потому погодили преміювати у розмірі 1 тисячі гривень голову райради та його заступника принагідно до Дня працівників органів місцевого самоврядування, який, нагадаємо, відзначається 7 грудня.

Стрічка новин