Міській бібліотеці подарували книги полтавського письменника

У центральній міській бібліотеці сьогодні відбулася презентація «Зібрання творів у десяти томах» відомого письменника, нашого земляка Леоніда Бразова. Книги бібліотеці презентувала донька автора.

Відомий полтавський письменник та публіцист Леонід Бразов все своє життя жив і творив на Полтавщині. За роки своєї творчої праці з-під його пера вийшли десятки нарисів, статей, рецензій та повноцінних творів. Все це було представлено у «Зібранні творів у 10 томах» та подаровано центральній міській бібліотеці. Тут говорять: цей подарунок у вигляді 5 примірників книг стане прекрасним доповненням до фонду закладу, адже книги Леоніда Бразова завжди користувались популярністю у читачів.

/Ірина Бабаєва, завідуюча сектором масової роботи ЦМБ

Пам'ять про нього жива, його книги завжди популярні і не застоюються на полицях нашої бібліотеки. Його дочка, Лариса Леонідівна, подарувала нам 5 примірників 10-ти томного видання його творів/

На захід до бібліотеки запросили і учнів старших класів загальноосвітньої школи № 26, аби ті змогли краще познайомитись з творчістю відомого полтавського автора.

/Ірина Бабаєва, завідуюча сектором масової роботи ЦМБ

На жаль, про Леоніда Бразова вони не так багато знають, і сьогодні ми їх більш детально познайомимо з його творчісю. Ми з задоволенням надаємо їм таку нагоду/

Діти та всі присутні прослухали невелику розповідь про життя та творчість Леоніда Бразова, а бібліотека поповнила свій фонд ще п'ятьма книгами.

Стрічка новин