Сморід і пліснява – постійні супутники мешканців 1 під'їзду по вулиці Зіньківській, 4

Причина цього – підвал, який часто затоплюють каналізаційні води. Чому мешканці змушені жити в таких умовах та чому причину затоплювання підвалу ніяк не усунуть – дізнавались наші журналісти.

Вже тривалий час мешканці будинку по вулиці Зіньківській, 4 змушені миритися з неприємним запахом у під'їзді та пліснявою на його стінах. Причина – у підвалі, який регулярно затоплюється каналізаційними та стічними водами.

/Людмила Салова, мешканка будинку по вулиці Зіньківській, 4

Каналізація потрапляє в підвальне приміщення і на 1 поверсі неможливо жити, умови дуже погані, це літом, а взимку, коли його затоплює, там проходять системи опалення, воно все парує, в під'їзд неможливо зайти/

Коли підвал затоплює, кажуть мешканці, їх переслідує у під'їзді жахливий запах, а влітку з нього неможливо вивести комах.

/Олександра Бєлкіна, мешканка будинку по вулиці Зіньківській, 4

Під'їзд потопає в бруді, в каналізаційних водах. Мокроти, нечистоти, на 4 поверсі дихати немає чим/

Мешканці неодноразово звертались до ЖЕДу №7, який обслуговує будинок, та «Полтававодоканалу» з проханнями вирішити проблему з підвалом, та ніяких відчутних кроків у вирішенні ситуації зроблено не було.

В результаті постійного підтоплення підвалу, кажуть люди, в квартирах на 1 поверсі навіть почали деформуватись підлоги.

/Юлія Чеверденко, мешканка будинку по вулиці Зіньківській, 4

Коли я до неї заходила – це жахливо. Підлога дійсно просідає, її там зривали, міняли підлогу, все за її рахунок/

Та це – не останні кошти, які мешканці витратили, ліквідовуючи наслідки постійно підтопленого підвалу. Полтавці за власний кошт зробили ремонт труб в підвалі, але відчутного результату це не дало.

У «Водоканалі» нам повідомили: вони відповідають тільки за зовнішні комунікації та дворову каналізацію, і якщо та забивається, чистять її відповідно до заяв ЖЕДу. Працівники останнього відповідають: підвал якраз і затоплюється через дворову каналізацію, і проблема вирішиться лише в тому разі, якщо її замінити. Та на подібні ремонтні роботи наразі кошти не виділяються. Проблем мешканцям додає ще й розважальний заклад поряд з будинком, що не має жировідвідників і цим самим погіршує циркуляцію каналізаційних вод. Тому все, що можуть зробити комунальники, – викачувати воду з підвалу та робити дезінфекцію.

Стрічка новин