У Котелевському районі правоохоронці припинили діяльність виробника сивухи

Мешканець Котелевського району просто у своєму підсобному приміщенні облаштував самогоноварню, а продукцію збував своїм односельчанам. Чим закінчилась історія виробника сивухи – дивіться далі.

В селищі Котельва Полтавської області 36-річний мешканець влаштував на своєму господарстві невеличку лабораторію в кращих традиціях самогоноваріння. В одному з підсобних приміщень правопорушник облаштував досить об'ємний самогонний апарат, який виготовив з ванни, що вміщала близько 200 літрів закваски. Виробництво чоловік поставив на широку ногу, але діяльність його масштабного промислу перервали правоохоронці.

/Віталій Браславець, начальник Котелевського райвідділу міліції УМВС України в Полтавській області

Працівниками райвідділу було проведено санкціонований обшук вказаного господарства. Під час огляду було вилучено 420 літрів закваски та близько 10 літрів готової продукції, тобто, самогону/

Затриманий пояснює: самогонку почав гнати через слабке здоров'я. За словами чоловіка, від магазинної горілки в нього все боліло. Сусідам продукція, якою їх пригощав підозрюваний, також припала до душі.

/сусід

Брав декілька разів. В магазині дорого, треба розплачуватись. Самогонка, як самогонка/

Затриманий вже притягувався до відповідальності за подібний тип забороненої діяльності. Тоді чоловік сплатив штраф у розмірі 850 гривень. Та цей раз, обіцяє чоловік, – останній. Виготовляти самогон він більше не буде, перейде на вирощування овочів.

/підозрюваний

Ні, звичайно не буду, я не зароблю на ній навіть на життя, а теплиця – набагато краще/

Стрічка новин