На Полтавщині почалося змагання за звання «Студента року-2011»

«Якщо ти розумний, талановитий та веселий, і головне – хочеш показати це усім, конкурс «Студент року» – саме для тебе!». 26 листопада в Полтаві під таким лозунгом пройде обласне творче змагання «Студент року – 2011», у рамках якого буде визначено цього разу не один переможець. У яких ще номінаціях зможуть проявити себе студенти, дізнаєтеся з наступного сюжету.

26 листопада буде визначено Студента року на Полтавщині, який згодом представить наш регіон та рідну альма-матер на Всеукраїнському етапі конкурсу. Паралельно із основною номінацією триває і конкурс на кращого студента-науковця, студента-волонтера, спортсмена та громадського діяча. Претенденти на ці звання мали змогу заповнити спеціальну аплікаційну форму конкурсу, представити себе перед експертною комісією і довести, що саме він чи вона достойні перемоги в номінації.

/Яна Борисюк, студентка ПНТУ ім. Юрія Кондратюка, номінується на «Студента року-науковця»

Я вважаю, що я повинна виграти, бо моя тема актуальна на даний момент. Я за своєю спеціальністю еколог і займаюся питаннями екології навколоземного космічного простору/

Свої досягнення у сферах громадського життя, спорту, благодійної діяльності чи науки презентували представники майже всіх вишів Полтавської області. А результати співбесіди будуть оголошені 26 листопада на основному концерті конкурсу. Стосовно призів для переможців, голова експертної комісії конкурсу Валерій Пархоменко вважає: молоді сьогодні потрібні не тільки грошові винагороди, а й публічність, увага та підтримка з боку владу. А владі, відповідно, – нові амбітні кадри.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Ми сьогодні формуємо кадровий резерв помічників депутатів місцевих рад. Я сьогодні буду запускати такий проект, як стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, і підтримка молоді/

Стрічка новин