Для кожного віку – свої заходи

У навчально-виховному комплексі для дітей із особливими потребами малечу до конкурсів поки не готують, однак, навчають основам безпеки. На вже традиційному для закладу заході із основ протипожежної безпеки побувала і наша знімальна група.

Крім відпочинку, ігор і розважальних програм, у навчально-виховному комплексі інтернатного типу для дітей з особливими потребами окрему увагу приділяють і безпеці. Для учнів початкових класів – захід «Небезпека поруч», де діти встигли і лікарями побувати, і вчилися поводитись зі сторонніми предметами. У менших вихованців закладу тим часом – протипожежний захід.

/Наталія Рєзник, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Традиційно ми проводимо у закладі тижні безпеки по кілька разів на рік. Ми, перш за все, нагадуємо і батькам, і нашим викладачам, як слід себе поводити в тій чи іншій ситуації, і це – правила безпеки життєдіяльності для дітей/

Оскільки діти тут – особливі, то і заняття викладачі для них теж підбирають за власними методиками. Все в ігровій формі і з урахуванням віку дитини.

/Наталія Рєзник, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Щоб, по-перше, вони краще запам'ятовували, а по-друге – знали, як себе поводити в тій чи іншій ситуації/

Аби краще запам'ятали і не грали із полум'ям, головні ролі грають самі діти.

Батьки закладу говорять: у подібних ігрових практиках вбачають для свого чада тільки позитив.

/Анна Івер, мама

Я їй часто розповідаю про безпечне поводження, але сьогодні я побачила, як у грі дитина гарно запам'ятовує, орієнтується/

Цього разу на заняття із протипожежної безпеки і сама малеча не тільки гасила умовну пожежу, але і була справжнім рятівником, тобто, пожежником.

І наостанок – зібрання вже на подвір'ї. Тут не імпровізоване, а справжнє полум'я гасили фахівці своєї справи – рятувальники МНС. Останні в черговий раз наголосили малечі – аби подібне полум'я не виникло у домашніх умовах, сірники – не іграшки.

Стрічка новин