Провідний телекомунікаційний провайдер компанія ВОЛЯ розпочав в Полтаві соціальний проект по безпеці дітей в інтернеті

Хто і як навчатиме школярів безпечного користування інтернетом – дізнавалися наші журналісти.

Четвертокласники 34-ї Полтавської загальноосвітньої школи уже кілька років користуються інтернетом: грають в онлайн-ігри, дивляться мультфільми. Але про правила розумного користування Інтернетом більшість із них сьогодні на занятті почули вперше.

/Тетяна, учениця 4-го класу Полтавської ЗОШ №34

Картинки, мультики різні, дивлюсь відео/

/Марк, учень 4-го класу Полтавської ЗОШ №34

Інформацію різну, переписуюсь із друзями в контакті/

/Аня, учениця 4-го класу Полтавської ЗОШ №34

Інформацію потрібну для уроків, у ігри граю/

В Україні 96% дітей віком від 10-ти до 17-ти років користуються інтернетом, але більшість із них не знають елементарних правил безпеки, які необхідно виконувати, користуючись всесвітньою мережею. Захист дітей в інтернеті стає все актуальнішою проблемою. Вирішити її можна, об'єднавши зусилля школи, батьків і суспільства. Відтак компанія ВОЛЯ у партнерстві з програмою «Онляндія» започаткувала спеціальний проект для вчителів молодших класів. Він включає в себе тренінг та конкурс на краще ігрове заняття по безпеці дітей в інтернеті. Пілот проекту у Полтаві відбувся на базі 34-ї школи. Вчителі молодших класів закладу відвідали тренінг і розробили для своїх учнів цікаві заняття у вигляді гри із урахуванням віку дітей.

/Тетяна Джирова, вчитель початкової школи Полтавської ЗОШ №34

Безпека в інтернеті – важлива тема, тому що майже в кожній сім'ї є інтернет, діти спілкуються в інтернеті, але не завжди батьки можуть контролювати поведінку своїх дітей і дитина може потрапити в небезпеку користування інтернетом/

Директор 34-ї школи Любов Єрмак переконана, що ініціатива ВОЛІ – надзвичайно своєчасна.

/Любов Єрмак, директор Полтавської ЗОШ №34

Це те актуальне питання, яке на сьогодні назріло для учнів, молоді зокрема. І ми задоволені тим, що вони розпочали це із початкової школи, в основному діти вже приходять надзвичайно розвинуті, спокійно володіють комп'ютерами/

Протягом двох наступних місяців тренінги відбудуться в понад 10-ти школах міста. Конкурсні заняття по безпечному Інтернету пройдуть у лютому 2012 року у День безпечного інтернету. Соціальний проект ВОЛІ у Полтаві підтримують міське управління освіти та Полтавський інститут післядипломної педагогічної освіти.

Стрічка новин