Аби попередити пожежі, МНС-ники і комунальники перевіряють підвали та горища

Настання холодів – реальна небезпека виникнення пожежі, переконані фахівці управління МНС. І причина не тільки в неякісних обігрівачах, а у безхатченках, які взимку полюбляють проживати у підвалах чи на горищах. Саме їх і перевіряють нині мнс-ники спільно із жедівцями.

Мнс-ники і комунальники – по підвалам і горищам. Відвідують ці частини будинків, говорять, не випадково, адже саме там неодноразово виникали пожежі. Причиною всьому, говорять в міському управлінні МНС, – безхатченки, які в прохолодний час року ночують і зігріваються, здебільшого, розводячи вогнище саме у підвалах. Крім неприємного запаху, це – реальна загроза життю і здоров'ю всіх мешканців будинків, особливо – перших поверхів.

/Вадим Рудь, начальник ПМВ УМНС України в Полтавській області

В минулому році у нас траплялися нещасні випадки із безхатченками і створюбвалась ціла загроза для всього будинку, адже пожежа могла піти далі/

Крім того, на переконання фахівців МНС, реальну небезпеку створює і мотлох мешканців, як-то старі речі і меблі, які зазвичай складуються і можуть стати причиною пожежі.

/Вадим Рудь, начальник ПМВ УМНС України в Полтавській області

Хочу звернутись до мешканців, аби вони не були байдужими і замикали підвальні приміщення, аби туди не було доступу, аби уникнути пожежі/

Стрічка новин