Підтримати чи відправити на доопрацювання

Це про депутатів обласної ради, які нині готуються до проведення чергової сесії. Аби менше питань виникало на самому пленарному засіданні, на комісіях розглядають профільні питання. Не вийняток і постійна депутатська комісія облради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. На її засіданні сьогодні побувала наша знімальна група.

По пунктам згідно з порядком денним. Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку розпочали із розгляду ходу виконання обласної програми підтримки кредитування індивідуального житлового будівництва на селі у Полтавській області «Власний дім», розрахованої з 2009 по 2011 роки.

/Світлана Янко, в.о.директора обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»

Фонд видає кредити під 3% річних на нове будівництво, добудову житлових будинків і газифікацію. Фактичне фінансування за 2009-2011 роки виконано на 54%/

Втім, продовжує Світлана Янко, за отримані кошти вдалось дати кредит 714-ти забудовникам. На майже 16 млн гривень надали кредит 473 людям на газифікацію, 150 – на зведення і реконструкцію житла і 91 людина придбала будинок на вторинному ринку.

Проект цільової програми «Власний дім», розрахованої на 2012-16-й роки, депутати погодили відправити на доопрацювання, а після цього розглянули хід виконання іншої обласної програми – будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА

З початку року здійснено фінансування 15-ти підвідних газопроводів у 8-ми районах і за 9 місяців 2011 року на їх будівництво було залучено 16,5 млн гривень/

За 9 місяців поточного року, продовжує фахівець, було перекладено 57 км мереж, з яких введено в експлуатацію 16-ть.

Стрічка новин