Працівники МНС спільно з працівниками соціальних служб у п'ятницю провели роз'яснювальну роботу серед населення

Спільним рейдом вони пройшлися помешканнями людей, яким допомагають соціальні працівники, і нагадали про правила протипожежної безпеки.

В осінньо-зимовий період у працівників МНС, як правило, збільшується кількість роботи. Адже за ці місяці в динаміці річного зростання пожеж їх фіксується найбільше. За звітний період поточного року в місті зареєстровано 137 пожеж. Більше того, понад 80% з них трапились у житловому секторі. Основні причини, говорять пожежники, – необережне поводження з вогнем та несанкціоноване використання обігрівальних приладів. Саме щоб попередити збільшення таких фактів, у житловому секторі і провели цей рейд.

/Олександр Білик, начальник ПДПЧ МНС України в Полтавській області

Проведено спільне відпрацювання з працівниками пожежної частини №1, працівниками соціальної служби та районного відділку МНС. В ході відпрацювання було проведено роз'яснювальну роботу з мешканцями Октябрського району/

Працівники соціальної сфери, які разом з МНСниками проводили відпрацювання, говорять: роботу з мешканцями проводять постійно, та слова з вуст спеціалістів людьми сприймаються краще.

/Олена Граб, заступник директора територіального центру Октябрського району

Соціальні працівники постійно проводять роботу серед громадян для того, щоб вони дотримувались правил. І заради цього і був проведений даний рейд/

Мешканці до такого спільного обходу ставились з порозумінням. Обіцяють: правил пожежної безпеки дотримуватись будуть.

/Бліц

Треба поважати цю службу, щоб виконували всі правила пожежної безпеки і дотримувались їх на кожному рівні/

Стрічка новин