У Полтавській обласній бібліотеці презентували чергову книгу полтавського фантаста

У Полтавській обласній бібліотеці презентували чергову книгу полтавського автора Олександра Архіповця. Пише автор у незвичному для нашого регіону жанрі – фентезі. «Танцююча в полум'ї» – саме таку назву має нова книга письменника.

Анестезіолог за професією, Олександр Архіповець у своєму житті знайшов ще одне покликання. Писати книги він почав уже в досить зрілому віці, але від цього не витратив занадто багато часу на адаптацію до досить незвичного стилю – фентезі. Автор говорить: він виріс на фантастичних романах Джека Лондона, і тому цей жанр не був для нього зовсім новим. Зачинателем стилю фентезі прийнято вважати Джона Рональда Руела Толкієна і написану ним у середині 50-х років ХХ століття трилогію «Володар перстнів». З цього часу у світ вийшли романи сотень вже видатних авторів цього жанру: Роберта Желязни, Джорджа Мартіна, Роберта Сальваторе, Анджея Сапковски та ще багатьох творців, які стали, по суті, іконою стилю.

Олександр Архіповець говорить: до своїх романів ставиться більш ніж серйозно. Намагається не упустити жодних дрібниць під час написання.

/Олександр Архіповець, письменник, лікар-анестезіолог

Працював я над цією книгою протягом 7 повних років. Спочатку написав один роман, потім другий, і, дописавши третій, випустив у світ воєдино/

Події роману розгортаються у фентезійному світі, який автор сам створив, населив його героями, надав кожному свою історію.

/Олександр Архіповець, письменник, лікар-анестезіолог

Це фантастична сага. В ній охоплений дуже великий проміжок часу і вона складається з трьох романів. І хоча сюжетні лінії зберігаються, вони зв'язані відносно/

Займається автор не лише жанром фентезі, є в нього і книга з альтернативної історії, де він викладає своє бачення розвитку подій за умови перемоги шведів у Північній війні. Олександр Архіповець говорить: він пише книги з філософським підтекстом і сподівається, що його думки сприйме і читач.

Стрічка новин