Аграрії з усієї України сьогодні зібралися у Полтаві на відкритті виставки «АгроПромПолтава – 2011»

Вигідна виставка для аграріїв не тільки тим, що тут можна побачити нововведення у сфері сільськогосподарської діяльності, а й тим, що тут укладаються вигідні для бізнесу контракти.

Виставка «АгроПромПолтава» проходить в нашому місті, починаючи з 2004 року. За цей час вона набула досить високого економічного значення для нашого регіону, а її потенційні наслідки у вигляді укладання вигідних контрактів з кожним роком приваблюють все більше учасників.

/Сергій Семізаров, директор фірми «ТІС»

На виставці представлений дуже широкий спектр послуг технічної, обслуговуючої, ветеринарної галузі. І кількість учасників, 40 чоловік, говорить сама за себе/

На таких виставках підприємці з різних регіонів України мають нагоду поспілкуватися зі своїми колегами, обмінятися досвідом, запозичити нововведення, що призводить до загального розвитку сільського господарства в Україні.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Це добра нагода для виробників і добре, що полтавські виробники можуть продемонструвати ті досягнення, які мають у всіх сферах сільськогосподарського комплексу/

В експозиції цьогорічної виставки – засоби малої механізації для сільськогосподарських підприємств, зерноочисна техніка, комбікорми, ветеринарні препарати та все, що потрібно справжньому фермеру для успішного ведення господарства.

Віталій Артамонов

У цій же виставковій залі Міського будинку культури поряд з виставкою «АгроПромПолтава» відбулась і виставка-турсалон під назвою «Відпочивайте на Полтавщині». У роботі презентації взяли участь представники Рівненської, Чернігівської, Кіровоградської областей та представники 15 районів Полтавщини. Райони області презентували свої найкращі туристичні куточки.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Я хочу сказати, що виставка «Полтава туристична» спрямована на те, щоб ми могли залучити інвестиції у вигляді людських ресурсів, технічного забезпечення. Полтавщина, вона собою унікальна/

Кожен район чи місто, представлені на виставці, намагались вразити глядачів найкращим, що вони мають: від привабливих екскурсій цікавими містами до смачних страв, приготовлених за унікальними, місцевими рецептами. Валерій Пархоменко говорить: куди б з районів області не вирішили завітати туристи, здивувати їх є чим.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

В нас є і здравниці – це і Зіньків, і Миргород, і Нові Санжари, і активні види відпочинку. Є і велосипедний спорт, і річковий спорт, і кінний спорт, це може бути і піший туризм/

А щоб враження від виставки у відвідувачів залишились тільки найкращі, їх веселили піснями та частували варениками та галушками.

Стрічка новин