У Полтавській ЗОШ №25 пройшов бал першокласників

На урочистих балах тепер відпочивають не тільки студенти та старшокласники, але й дітки, які лише пару місяців тому стали повноцінними членами шкільної родини. Підготували бал першокласники Полтавської загальноосвітньої школи №25. Побувала на заході і наша знімальна група.

Хвилюючий момент для усіх першокласників загальноосвітньої школи №25 – вперше вони опинилися на сцені свого навчального закладу. «Осінній бал» дітки готували більше двох місяців, говорить директор школи Григорій Ринковий, і за цей час вони трохи подорослішали.

/Григорій Ринковий, директор Полтавської ЗОШ №25

Пройшло трошки більше ніж два місяці, і ми побачимо, що навчилися, якими стали за цей період наші з батьками діти, ми хочемо показати. Ми хочемо, щоб діти по закінченню навчання в 11 класі вийшли здоровими, вихованими і навченими/

Для багатьох першачків, додає очільник навчального закладу, – це взагалі перший досвід виступу перед публікою, а тому хвилювання – цілком природнє явище. Самі ж діти навіть від підготовки до «Осіннього балу» у захваті. Кожен з них, говорять педагоги, отримав роль на сцені.

/Євгенія, учениця 1-го класу Полтавської ЗОШ №25

Я буду морковицею, розповідатиму віршики і співатиму пісні про яблучка і про першокласників/

/Олександр, учень 1-го класу Полтавської ЗОШ №25

Хлібом ми радо гостей зустрічаємо – на рушникові рясному несем.

Це найдорожче, що в сердці маємо, – радість друзям своїм віддамо/

Стрічка новин