У дворі полтавської багатоповерхівки – не місце для прогулянок малечі, а справжня автостоянка

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/D01Zc1pzgNSUj

Тут проблема не в забудовниках, а у власниках залізних коней. Місце для прогулянок малечі є, однак, гуляти там небезпечно. Замість нових гойдалок – свіжі сліди від протекторів автівок.

Начеб-то і кармани для паркування авто є, і місця має на всіх вистачити. Однак, у дворі багатоповерхівки, говорять тутешні мешканці, місце для прогулянок малечі, якої тут вдосталь, передбачили, а от по факту – гуляти ніде.

/Сергій, мешканець будинку по пров.Кустарному,10

Ввечері в основному коли люди повертаються із роботи, ставлять машини прямо на дитячі пісочниці. А це, на мою думку, небезпечно. І мастило, і вихлопи можуть потрапити у пісок, де грають діти/

Мами малечі говорять: із залізними конями, а точніше, їх власниками, воювати не хочуть, тож обмежують себе і, головне, дітвору у нормальній прогулянці.

/Надія, мешканка будинку по пров.Кустарному,10

Ось так попід будинком і гуляємо, тут же постійно і ставлять. І, до речі, у нашому домі машин небагато, це ставлять із сусідніх будинків/

Тутешні мешканці особливих нарікань на адресу комунальників не мають. Говорять: що-що, а прибирають постійно і якісно. Єдине, чого жадали б, – підтримки у вирішенні встановлення паркану, аби місце для прогулянок дітей не залишалось парковкою для машин.

/Сергій, мешканець будинку по пров.Кустарному,10

Те, що в силах мешканців було, зробили - хто колеса попритягував, хто що/

Очільниця ЖЕО №4 порадила мешканцям звернутися до них. Певна: спільними зусиллями вирішити цю проблему вдасться. Від мешканців необхідна ініціативні група, а комунальники вже візьмуться допомогти у встановленні обмежуючої конструкції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію