Про дітей, особливо пільговиків, говорили у Полтавському міськвиконкомі

На тематичній координаційній нараді обговорювали стан виконання державної програми на рівні міста. Слухали доповідачів і наші журналісти.

Всі, від контролюючих до підзвітних служб, що опікуються дітьми, під головуванням заступника мера Світлани Порохні говорили про дітей, а саме – про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року. Згідно з порядком денним, говорили і про роботу соцслужб у означеному напрямку, і роботу управлінь і відділів, що опікують питаннями дітей, особливо тих, кого відносять до пільгових категорій. Своя частка роботи є й у медиків.

/Сергій Котов, начальник управління охорни здоров'я Полтавського МВК

Супровід неблагополучних матерів розпочинається іще у жіночих консультаціях. При виявленні порушень завідувачка консультації надає інформацію на управління і у контролюючих службах/

На нараді наголосили на необхідності більшого залучення дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання – влаштування у будинки сімейного типу, усиновлення, взяття під опіку.

Стрічка новин