Бібліотеки Полтавської області беруть участь у трьох міжнародних проектах розвитку

Як результат, більшість з них рухається шляхом осучаснення та комп'ютерізації. Аби цей шлях прискорити, щороку в обласній бібліотеці проводять семінар бібліотекарів Полтавщини. 2011 не став винятком.

Збираються бібліотекарі Полтавщини в приміщенні обласної бібліотеки імені Івана Котляревського щороку. Головна мета семінару – розвиток усієї бібліотечної сфери, починаючи з найменшої бібліотеки, адже усі вони повинні змінюватися і вимагає цього час.

/Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського

Бібліотека повинна змінюватися. Змінюється суспільство, змінюються відносини у суспільстві, і на виклик цих змін повинна змінюватися бібліотека, щоб вона була потрібна суспільній громаді/

Полтавська обласна бібліотека вже декілька років стоїть на шляху осучаснення, продовжує Тетяна Зеленська. Найголовніше, відзначає жінка, щоб у бібліотеці читачі отримували повний спектр послуг, пов'язаних з інформацією. Зокрема: вільний доступ до останньої в мережі інтернет. Крім того, підсумувала Тетяна Зеленська, бібліотеки Полтавської області традиційно беруть активну участь в міжнародних програмах розвитку.

Стрічка новин