Будинок по вулиці Фрунзе, 44 у Полтаві може впасти

Мешканці останніми роками вимірюють тріщину, що утворилася на фасаді будинку, а завдяки телебаченню хочуть достукатися до сумління комунальників. Тему продовжують наші журналісти.

У будинку мешкають і інваліди, і люди похилого віку, а елементарного розуміння від комунальників не можемо діждатися, жаліються мешканці багатоповерхівки по вулиці Фрунзе, 44. Крім того, що людям доводиться ходити пішки, бо ліфт не працює, є тут й інша реальна загроза – будинок може просто завалитися. За останній рік ось ця тріщина, говорять мешканці, збільшилась утричі, із міліметрової перейшла... в сантиметрову.

/Ігор Костянтинович, мешканець будинку по вул.Фрунзе,44

На нашу заяву, яку ми надсилали до ЖЕО, нам не надійшло відповіді. Також ми звертались стосовно створення комісії, аби визнали наш будинок аварійним – теж відповіді ніякої/

Крім того, облицювальна плитка з будинку теж загрожує падінням. Кілька років тому, говорять люди, пара плиток вже падала. На щастя, сталося це вночі, тож нікого не зачепило. Про ремонт люди вже не мріють, лише говорять: аби оббили аварійні плитки, які фактично не тримаються на будинку, щоб нікого не вдарило. Відповіді – знову ніякої. Телефоном очільник ЖЕО №6, на балансі якого і знаходиться означений будинок, говорить, що вони такі роботи не виконують. По-перше, на них банально не вистачає коштів, по-друге, мешканці за цей вид робіт до ЖЕО не сплачують. Втім, вони вже направили листа до житлово-комунального управління щодо вирішення питання із фінансуванням.

Стрічка новин