В області з 14 по 20 листопада пройде Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме з 14 по 20 листопада, із превізниками нашого регіону зустрівся керівник Головної транспортної інспекції Полтавської області. Про ситуацію на автошляхах Полтавщини більше знає Альона В'язнікова.

Щодня на дорогах України гине понад 12 осіб. У масштабах планети ця цифра збільшується у рази: за рік у світі у ДТП гине понад мільйон 300 тисяч людей. Невтішна статистика і по Полтавському регіону: протягом 10 місяців 2011 у порівнянні з 2010 роком зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за участю автобусів і мікроавтобусів, у яких постраждали люди.

/Юрій Книш, інспектор УДАІ в Полтавській області

І конкретно в таких ДТП зросла кількість загиблих людей на 12,5%, травмованих – на 28,4%, і сама кількість таких ДТП зросла на 7,1%/

З цієї причини та у рамках тижня безпеки дорожнього руху, який триває з 14 по 20 листопада, із превізниками нашого регіону зустрівся керівник Головної транспортної інспекції Полтавської області.

/Володимир Кужіль, керівник Головної транспортної інспекції Полтавської області

Ми просто ставили задачу іще раз їм про це нагадати, і коли вони приїдуть додому, провести інструктаж з водіями. І я наголошував на тих основних питаннях, які повинен кожен водій пам'ятати. Це і те, що мости промерзають швидше: у місті може бути не слизько, а на мосту – дуже слизько/

Нагадали перевізникам і про вчасний огляд: водіїв – медиками, а автівки – техніками. Усі присутні представники крупних перевізників Полтавщини, а це підприємства Кременчука, Лубен, Лохвиці та інших райцентрів області, мали можливість також отримати відповіді на питання, які їх хвилюють.

Стрічка новин