Бажання забрати подарунки у колишнього хлопця для двох дівчат може закінчитись тюремним ув'язненням

Більше про любовну історію та гірке розставання з побоями і погрозами знає Віталій Артамонов.

Тривала любовна історія для Олександра закінчилась, а от спогади про ці стосунки у хлопця, напевно, залишаться ще надовго. Хлопець розійшовся зі своєю дівчиною Тетяною, з якою мав тривалі стосунки. Але зрозумівши, що та зустрічається з ним тільки через подарунки та одяг, які юнак купував на майже всю свою пенсію по інвалідності, хлопець вирішив закінчити ці стосунки. Для Олександра це було, як «де жа вю»: перед Тетяною хлопець зустрічався з її подругою і мав серйозні наміри одружитись, та на перепоні стала та ж причина корисливого ставлення дівчини і той факт, що, окрім Олександра, вона зустрічалася з іншими хлопцями.

В день, коли трапилася ця історія, до Олександра зателефонувала Тетяна і запропонувала зустрітись. Хлопець погодився. Та коли прийшов на вказане місце, разом з Тетяною була і ще його одна колишня. Дівчата в один голос почали вимагати у хлопця, щоб той віддав їм подарунки, які обіцяв.

/Тетяна, затримана

Я хотіла повернути свій подарунок – телефон, але він відмовився це робити/

На категоричну відмову дівчата відповіли миттєво. З темряви до Сашка підійшло двоє хлопців, як з'ясувалось пізніше – нинішніх залицяльників дівчат, і ті за допомогою більш тяжких аргументів, ніж слова, почали переконувати хлопця віддати подарунки, а в придачу – наступні 4 пенсії.

/Сергій, один з нападників

Після того, як він став на коліна, він просив, щоб йому не сильно били по обличчю, та Валерія було вже не зупинити/

В результаті хлопець отримав численні забої та зламаний ніс.

/Олександр, потерпілий

Зняли куртку, забрали цигарки, забрали фотоапарат, забрали карточки та мобільний телефон/

Незважаючи на погрози хлопців, Олександр все ж звернувся до міліції та вже наступного дня учасників розбою затримали. Хлопці і дівчата навіть не підозрювали, наскільки серйозний злочин вчинили.

/Ігор Плахов, начальник Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Розбій, вчинений групою осіб за попередньою змовою. На даний час учасники розбою затримані і знаходяться в слідчому ізоляторі. Дана стаття передбачає позбавлення волі на строк до 10 років/

Стрічка новин