«Андрагогіка в системі педагогічних наук»

У Полтавському державному педагогічному університеті імені Володимира Короленка пройшов Міжнародний методологічний семінар «Андрагогіка в системі педагогічних наук: методологія, теорія, практика». Що це за наука і чим вона корисна, дізнайтесь із наступного сюжету.

У сучасному світі ідея освіти впродовж життя набуває все більшої популярності. На вимогу часу і кафедра педагогіки Полтавського національного педагогічного університету ще два роки тому додала до своєї назви слово «андрагогіка».

/Алла Бойко, зав. кафедрою загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В.Г.Короленка

Андрагогіка – це теорія і практика освіти, навчання і виховання, самовиховання і самоосвіти дорослих/

Із актуальністю навчання дорослих та ціложиттєвого самовдосконалення погоджується і православна церква.

/о. Василь, священик

Церква завжди говорить, що виховання дорослої людини повинно починатися з віри в Бога, з духовності, з розуміння моральних засад і, найголовніше, що суспільство, в якому ми живемо, повинно усвідомлювати, що андрагогіка – це сукупність і факторів життя, і факторів тих, які оточують особистість і, найголовніше, тих духовних моментів, на які людина спирається, якими живе/

«Андрагогіка в системі педагогічних наук: методологія, теорія, практика» – під такою назвою на базі Полтавського педагогічного університету пройшов Міжнародний методологічний семінар.

/Алла Бойко, зав. кафедрою загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В.Г.Короленка

Щоб нам уточнити, щоб нам глибше познайомитися з методологічними, теоретичними і технологічними основами освіти дорослих/

Досягненнями у галузі андрагогіки ділилися фахівці із столиці, інших міст України і закордонні колеги з Нігерії, Азербайджану та Грузії.

Стрічка новин