В обласній раді з підприємцями обговорювали спрощену систему оподаткування

Внесені до законопроекту зміни підприємцям Полтавщини роз'яснювали безпосередні розробники документу. Наскільки простішою стала система оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва, знають наші журналісти.

Жодних касових апаратів та книг обліку витрат для фізичних осіб платників єдиного податку – про ці та інші зміни у Податковому кодексі України говорили на розширеному спільному засіданні Ради підприємців області, обласної Координаційної ради з питань підприємництва, регіональної ради підприємців та громадської ради з питань обговорення змін до Податкового кодексу України. Основні зміни спрощеної системи оподаткування на круглому столі підприємцям Полтавщини роз'яснювали розробники оновленого документу. Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан пояснила: законом будуть передбачені 4 основні групи платників єдиного податку.

/Оксана Продан, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця»

Тільки такі види діяльності: торгівля і побутові послуги можуть бути в першій групі. Але без найманих осіб і до 150 тисяч доходу на рік. Друга група – для фізичних осіб – це будь-яка торгівля, будь-яке виробництво або фізичним особам, або платникам єдиного податку, до 1 млн дохід і до 10 найманих осіб/

Плюс – жодних штрафних санкцій для цих груп, продовжує пані Оксана,

у 3 фізичній і 4 юридичній групі, з передбаченим обігом до 5 мільйонів гривень та до 50 найманих працівників штрафні санкції при відмові від сплати податків складатимуть 3% з обігу з ПДВ, або 5% без урахування податку на додану вартість.

Цей проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)» буде розглянутий у Верховній Раді найближчим часом, говорить заступник голови Ради підприємців при ОДА Олена Адамович, і, за умови успішного розгляду на круглому столі, запропонувала звернутися до Президента з пропозицією від підприємців Полтавщини затвердити його.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

Якщо сьогодні із перших рук буквально, від розробників через руки яких пройшли всі статтійно нові зміни ми почуємо, що це нормальний документ для роботи, для підприємців, то ми винесемо від нашого загалу звернення Президенту щодо підписання такого документу/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію