Вони наступні 4 роки займатимуться неблагополучними сім'ями та дітьми і молоддю

Зокрема тією, яка має проблеми із законом. Це все – про соцпрацівників, які серед іншого будуть працювати над реалізацією профільної програми, яку затвердили на останній сесії міськради. Про основні напрямки роботи міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді – далі у випуску.

Діяла у 2010 і 11-му роках, тож вирішили її продовжити. Це про міську програму соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді, яку прийняли на останній сесії міської ради. Діяти документ буде із 2012-го по 2015-й роки.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді

Звичайно, всі мешканці міста бачили ті масштабні акції, які ми проводимо у місті. Але це – лише вершина айсбергу, лише незначна частина нашої роботи. Перш за все, це виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і допомога їм/

Крім цього, продовжує Ольга Буднікова, – соціальних супровід сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Таких за рік нараховують близько 300. За мету в цьому випадку соцпрацівники ставлять збереження сім'ї. Інший напрямок роботи – реінтеграція і соціалізація вихованців інтернатних закладів і сприяння створенню будинків сімейного типу. Крім того – робота у власне пологовому будинку, аби так званих неадаптованих матерів вмовити залишити новонароджену дитину у себе.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді

Якщо говорити, наприклад, у 2008 році у нас було 17 випадків відмов. То вже ось за цей період 2011 року у нас таких випадків було 19-ть і жодна мама не покинула дитину у пологовому будинку. Це дуже копітка робота – вмовити маму, знайти до неї підхід/

Окремо, зазначає Ольга Буднікова, займаються проблемою ВІЛ/СНІДу. В цьому питанні увагу приділяють і профілактиці, і роботі із вже хворими людьми не без допомоги громадських організацій.

Все це, розповідають уцентрі, можливо завдяки співпраці із медиками, освітянами, управліннями праці і соцзахисту населення, паспортними столами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію