Суму, еквівалентну 1 мільйону гривень, вилучили податківці під час викриття незаконного пункту обміну валют

Це вже 11 випадок викриття подібних точок в Полтавській області, починаючи з жовтня. Детальніше про черговий незаконний пункт – в наступному сюжеті.

Після проведення в країні ряду економічних реформ, пов'язаних з операціями в валютній сфері, зросла кількість злочинів у сфері незаконного обміну валют. Більше працювати в цьому напрямку почали і співробітники податкової міліції. І робота дала свої плоди. Валютні махінатори працювали зі своїх автомобілей біля одного з відділень банку в Полтаві, де і були затримані.

/Олег Дігтяр, начальник УМП ДПА у Полтавській області

Працівниками податкової міліції викрито нелегальний обмінний пункт, організатори якого надавали послуги з обміну іноземної валюти без наявності дозвільних документів/

Ділки здійснювали свої операції прямо з автомобілів, припаркованих поряд з банком. При огляді авто податківці виявили 50 тисяч доларів США, близько 22 тисяч євро, англійські фунти стерлінги та українські гривні. Загальна сума вилучених коштів дорівнює приблизно 1 мільйону гривень. Вирішується питання щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію