В День української писемності та мови в Полтаві вручали обласну літературну премію імені Леоніда Бразова

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/48wlvAHxgNTeC

Найкращі прозаїки, поети, публіцисти змагаються за неї кожного року. Хто отримав почесне звання лауреата цьогоріч, знає Віталій Артамонов.

Обласна премія імені Леоніда Бразова була заснована 8 червня 2007 року Полтавською обласною радою. Ініціатором створення цієї нагороди виступила Спілка письменників Полтавщини. Вручають її діячам, які працюють в літературній площині. Кількість номінацій премії з часу її заснування не змінилась. Їх, як і раніше, 5: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Публіцистика», «Критика і літературознавство». В кожній з номінацій журі обирало найкращих.

/Іван Момот, голова Полтавської ОР

Це люди заслужені, відомі в Полтаві та за її межами. В 5 номінаціях ми обрали кращих з кращих/

Тетяна Луньова отримала свою премію у номінації «Проза» за книгу новел і акварелей «Рукописи не форматуються». Авторка за цей твір вже має почесну нагороду з київського конкурсу, тому премія імені Леоніда Бразова, говорить, для неї – ще одне підтвердження тому, що в її книзі кожний знайде щось своє.

/Тетяна Луньова, лауреатка премії імені Леоніда Бразова

Вона складається з 16 новел, і всі вони дуже різні. Романтичні, інші закріплені на українській міфології, інтелектуальна гра. Тож я дуже сподівалась, що читачам сподобається ця книга/

Ще одні переможці – творчий колектив Полтавського педагогічного університету. Він створив книгу, в якій зібрав детальну історію педагогічного вишу з самого дня заснування. За це науковці отримали премію в номінації «Публіцистика».

/Борис Год, лауреат премії імені Леоніда Бразова

Це перше таке фундаментальне видання, яке відтворює історію славетного полтавського вишу від часу його заснування і по сьогоднішній день/

Всі лауреати отримали дипломи та грошові нагороди у розмірі 1200 гривень. В театрі імені Гоголя, де і відбувалось вручення премій, цього дня відбулася прем'єра пьєси, написаної Леонідом Бразовим, під назвою «Фортеця».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію