Сьогодні в ОДА пройшло перше засідання обласної молодіжної ради

Члени останньої розглянули найактуальніші та найпроблемніші питання, які хвилюють студентство та молодь загалом. Про що саме говорили на засіданні, знають наші кореспонденти.

Обласну молодіжну раду при обласній державній адміністрації було сформовано навесні цього року. За цей час, відзначає голова ради Валерій Пархоменко, вже є певні надбання.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

У нас є доручення голови адміністрації, ми виносимо на сесію «Молодь Полтавщини» – обласну комплексну програму, ми вже заслухали ці питання на апаратній нараді. Сьогодні ми проводимо школу лідера, ряд навчань і семінарів із молоддю, де плануємо їх залучити до участі у громадське життя Полтавської області, а крім участі у громадському житті, хочемо залучити до самореалізації/

Про проект обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки говорили і на першому засіданні молодіжної ради, продовжує пан Валерій, і наголошує: нова програма суттєво відрізняється від попередніх.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Якщо раніше ми брали студентську молодь, підтримку молоді по оздоровленню, то сьогодні ми звели все це в єдину обласну комплексну програму, але вона буде розкладена по галузям – це підтримка громадських організації, це підтримка студентської молоді, це підтримка працевлаштування, це проведення навчальних семінарів, тренінгів/

Також на порядку денному: питання фінансування діяльності органів студентського самоврядування, підготовка волонтерів для роботи під час Євро - 2012, програма для отримання молоддю соціального житла.

Стрічка новин