Майже півроку без ліфта живуть мешканці багатоповерхівки по вулиці Фрунзе, 44

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/DdCywymDgNUr6

Люди обурені: вони – майже 100% вчасно сплачують за спожиті послуги, натомість, жодних ремонтів від комунальників дочекатися не можуть. Крім того, на переконання мешканців, тут – пряме порушення закону, оскільки жодної відовіді (навіть відписки) від профільного управління до них не надійшло.

Не дім, а суцільна халепа, жаліються мешканці багатоповерхівки по вулиці Фрунзе,44. В одни голос люди говорять: від комунальників не діждешся ні прибирання території, ні другої лавки біля під'їзду. Об асфальт люди ноги ламають, а за останні півроку із комфортом додому не можуть дістатися – ліфт не працює.

/Віктор, мешканець будинку по вул. Фрунзе,44

За останні півроку він працював лише місяць. Ми зверталися і до нашого ЖЕО№6, і листа писали нашому меру Мамаю. Відповідь була одна - немає грошей/

Таку поведінку профільних служб міста люди називають не інакше як знущанням. Цього разу не витримали і, говорять, пішли далі: ще до приїзду преси надіслали листа губернатору із проханням розібратися, оскільки на власному досвіді переконалися – від міста відповіді не діждешся.

/Віктор, мешканець будинку по вул. Фрунзе,44

Навіть 1,5 місяці тому надіслали звернення до управління МВК, так нам навіть відповіді не прийшло. Те, що встановлене законодавством відповісти у письмовому вигляді через 30 днів, цього немає/

Люди обурені: розраховуються із усіма службами фактично на 100%. Саме в їхньому, 3-му під'їзді живе 70% інвалідів, плюс – молоді мами із колясками.

/Катерина Андріївна, мешканка будинку по вул. Фрунзе,44

90 років мені. Як можу ходжу, падаю. Ставлю палку, потім ногу. Ось так живу/

КП «Ремліфт» вже традиційно із нами на зв'язок не виходить. Відповіді, коли ж запрацює ліфт, шукали у профільного заступника мера. Олександр Найпак у телефонній розмові повідомив, що про цей ліфт знають, в планах він стоїть, гроші на нього потенційно виділені. Втім, коли саме він запрацює – питання відкрите. За словами посадовця, ремонтники наразі мають займатися іншими ліфтами. І цілком ймовірно, що ходити пішки людям за адресою Фрунзе,44 доведеться іще не один місяць.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію