У Полтаві сталося вбивство

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Під приціл пістолета у руках невідомої особи потрапив 37-річний чоловік, який за життя займався обміном валют. Деталі цієї поки нерозкритої справи дивіться далі.

Ця подія сталася 4 листопада близько 16 години між будинками по вулиці Миру 4 та 6. І хоча місце злочину вважається прохідним, практично біля пішохідної частини, міліця до цього часу не знає всіх обставин події. Достовірно можна сказати лише те, що чоловіка вбили з пістолета 9 калібру. Правоохоронці на місці злочину виявили 2 гільзи від травматичного пістолету, але швидше за все, припускають, зброя була переточена під бойові набої. Наразі міліціонери відпрацьовують декілька версій скоєного. Одна з основних – версія вбивства чоловіка через його діяльність. Але достовірно стверджувати оперативники не беруться.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Є кілька версій. Починаючи від особистого життя і закінчуючи тією діяльністю, якою займався чоловік, хоча офіційно людина не працювала. По всім версіям створені окремі групи, які відпрацьовують інформацію по кожній версії стосовно цього злочину/

Загиблий за життя займався обміном валют і не раз потряпляв у поле зору правоохоронців та податківців. Наразі на місці пригоди працюють оперативники міліції та служби ДПС, які збирають показання свідків. Жодних коментарів міліціонери поки не дають. Але просять всіх, хто став свідком скоєння даного злочину або якось може допомогти слідству, звертатись до міліції. Гарантують винагороду у розмірі 10 тисяч гривень та конфіденційність.

Віталій Артамонов

Та це вбивство за останні дні в Полтаві – не єдине. Від рук свого знайомого помер 23-річний полтавець, раніше – неодноразово судимий за дрібні правопорушення. Міліціонерів вразила жорстокість та цинічність скоєного 20-ти річним полтавцем вбиства, який, до речі, раніше з законом жодних проблем не мав. Свою жертву той вбив голими руками, а понівечене тіло колишнього товариша залишив біля ставків в мікрорайоні Сади. Наразі підозрюваний затриманий, ведеться досудове слідство.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію