Щоб студенти знали правила техніки безпеки – їх зводили в музей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/OX_yAfL4gNUJH

Для студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на публічному акціонерному товаристві «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» провели екскурсію. Молодь познайомили із експозицією народного музею підприємства та провели бесіду з правил техніки безпеки при поводженні з напругою.

У Народному музеї ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» цього дня людно: на екскурсію завітали студенти Полтавського національного технічного університету. Студенти мали змогу ознайомитися із розвитком енергетики на Полтавщині та історією створення ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Серед експонатів музею, створеного силами працівників підприємства, – спецодяг для роботи під напругою, костюм зварювальника, обладнання для передачі електроенергії, тепловізор, різні види лічильників, починаючи з 1936 року, а також макети Кременчуцької ТЕС та типової підстанції. Але найпопулярніший серед відвідувачів експонат, наголошує завідуюча музеєм Тетяна Вороніна, – Схема розвитку енергетики на Полтавщині.

/Тетяна Вороніна, завідуюча Народним музеєм ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Що їм подобається, то це - схема, в основному всім подобається, коли включається схема - горять лампочки. На цій схемі зображені підстанції, починаючи від 35 і вище кВт і лінії, які їх з'єднують. Це схема Полтавської області/

Більшість студентів екскурсією цілком задоволені, кажуть: дізналися і побачили багато нового.

/Сергій, студент ПНТУ імені Юрія Кондратюка

Можна відмітити, що він модернізований, доволі молодо виглядає, інформативний. Є зразки досить цікаві: електровимикачі, генератори, трансформатори. Все на високому рівні/

Окрім музею, студенти відвідали і центральну диспетчерську службу - підрозділ, де до співробітників підприємства вдень і вночі надходить оперативна інформація про стан і зміни в електропостачанні по всій області. Отримана інформація, - впевнені співробітники «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», стане не тільки цікавою, але і корисною для молоді, можливо, і у подальшій професії, адже велика кількість випускників саме Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка працюють на підприємстві.

Наступна, але не менш важлива частина зустрічі, – бесіда з правил техніки безпеки при поводженні з електричними приладами та поблизу ліній електромереж, яку для студентів провів інженер охорони праці «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» Віталій Ерлі.

/Віталій Ерлі, інженер служби охорони праці ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Це є так би мовити пропагандою правильного поводження у побуті з електроприладдям, так і в повсякденному житті, бо електроенергетика оточує нас в повсякденному житті, і щоб знати основні заходи безпеки при зіштовхненні з електропристроями як у побуті, так і на вулиці/

Просвітницька робота серед населення - це вже традиція підприємства, - продовжує працівник «ОБЛЕНЕРГО», - адже нещасні випадки від ураження електричним струмом мають місце і в нашій області. Подібні зустрічі проводяться і для школярів міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію