Уся країна зараз спостерігає за долею полтавців, які залишилися боротися за перемогу в «Х-факторі»

Одна з наших землячок, Мар'яна Григорян, завершила свою участь у шоу за крок до прямих ефірів. Більше про дівчину з передмістя Полтави, яка своїм голосом вразила суддів наймасштабнішого вокального шоу України, – у сюжеті Віталія Артамонова.

Мар'яна Григорян на шоу «Х-Фактор» вдало пройшла відбірковій тур, тренувальній табір і потрапила до шістки найкращих співаків, яких перед прямими ефірами прослуховували Лоліта та Сергій Сосєдов. На жаль, наша землячка до прямих ефірів не дійшла. Та й цей шлях, говорить Мар'яна Григорян, став для неї величезним досвідом роботи на сцені. Мар'яна займається співом з самого дитинства. Вперше її талант розгледіли представники творчого центру «Європейська молодіжна ліга» на фестивалі «Ми шукаємо таланти» два роки тому. З цього часу, говорить молода співачка, і почався її серйозний творчий шлях.

/Мар'яна Григорян, співачка, учасниця шоу «Х-фактор»

Я почала серйозно займатися, по 5 годин кожного дня. Ми почали помічати добрі результати, почали виїжджати на різні фестивалі та шоу. Від цього я дуже щаслива і дуже вдячна своїй команді, адже без команди неможливо існувати в цьому житті/

На «Х-факторі», говорить дівчина, їй дуже сподобалось. Та співачка зізнається: це все таки шоу, і обирають там людей здебільшого не за надзвичайні вокальні дані, а за зовнішність та харизму. Все, аби глядачам було цікаво. Для Мар'яни «Х-фактор» – не перше телевізійне шоу, в якому вона брала участь. Раніше дівчина вже проходила кастинги на шоу «Народна зірка» та «Голос країни», але ні там, ні там до прямих ефірів полтавка не пробилася. Та зупинятись дівчина не збирається. Вірить: зіркою стане обов'язково, за періодичас участі в шоу, говорить, багато що зрозуміла.

/Мар'яна Григорян, співачка, учасниця шоу «Х-фактор»

Я буду працювати, і хочу на цьому наголосити. В мене є люди, які в мене вірять, а судити можна буде вже після виступів, чого ти досяг/

В цьому дівчині обіцяють допомогти представники творчого центру «Європейська молодіжна ліга». У планах творчої команди Мар'яни – випуск влітку сольної пісні, яку будуть транслювати по радіо та, можливо, на телебаченні.

/Віталій Нечитайло, голова Творчого центру «Європейська молодіжна ліга»

Зараз ми розглядаємо декілька варіантів авторський пісень. Основний - пісня про літо. Аранжування нам зробить людина, яка робила всі аранжування для фабрики зірок. Ця пісня в квітні буде представлена на Всеукраїнському фестивалі «Шукаємо таланти», а всі полтавці зможуть почути її на концертах та по радіо. Над цим ми зараз працюємо/

Мар'яна планує і надалі брати участь у всіх телевізійних вокальних шоу, а доки буде шліфувати свою майстерність та радувати полтавців своїм голосом на місцевих концертах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію