Сусідство з цим підприємством створює постійні проблеми мешканцям вулиці Рибчанської

Затори та купи непотребу – це лише частина проблем. Бачили все на власні очі Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

Мешканці будинків, розташованих вздовж автодороги по вулиці Рибчанській, вже кілька років страждають від сусідства з Полтавським хлібопереробним підприємством. Кожного дня, розповідають люди, проблеми їм створюють величезні черги з негабаритних авто, які чекають свого розвантаження. Більшість з них по кілька діб стоять прямо навпроти житлових будинків.

/Віктор Касьян, мешканець вул.Рибчанської

Машини в мене проїжджають 50-титонники від хати 3-4 метри: паркан валиться, хата валиться, тріщить усе, загазованість страшна, діти хворіють, онуки хворіють, в жінки астма/

Окрім того, додає чоловік, прямо навпроти помешкання постійно утворюються купи сміття та непотребу як результат очікування водіями своєї черги. Однак, уточнюють мешканці, до водіїв в них претензій немає, адже розуміють, що ті – люди підневільні. Винуватцями своїх страждань вважають керівництво підприємства, до якого, кажуть, вже неодноразово зверталися з проханням, аби машини заїжджали через інший бік. Втім, порозуміння з керівництвом Полтавського ХПП, кажуть люди, так і не досягли, тому проблеми мешканців вулиці Рибчанської залишаються невирішеними.

/Микола Усатий, мешканець вул.Рибчанської

Не можна вивісити ні білизну, ні поставити автомобіль. Без головного убору ходити тут не можна, я уже не кажу про якийсь відпочинок. Два дні вже не ходять маршрутки: оце перший раз, як вона прорвалася, а то машини вчора стояли до Автоагрегатного і далі у два ряди, і машина яка їде назустріч, утворює пробки/

Крім того, додають люди, і сама діяльність підприємства створює незручності.

/Віктор Касьян, мешканець вул.Рибчанської

Пилок оцей з кукурудзи у гаражі, в машині, в хаті, у ліжку - усюди, нікуди від нього не дінешся/

Зі своїми проблемами, розповідають мешканці вулиці Рибчанської, зверталися до різних інстанцій, навіть до Адміністрації Президента, однак покращення поки що немає ніякого. Єдине, що пообіцяли людям, – перевірити екологічний стан прилеглої території.

Що ж до самого підприємства, то упродовж декількох робочих днів зв'язатися з його керівництвом нам не вдалося. Ми залишаємо право за останнім висловити свою думку в ефірі нашого каналу.

Стрічка новин