"Я хотів купити одяг собі та братові, а на решту грошей з'їздити до батька в Кременчук," – так 15-річний Анатолій пояснив причини, які спонукали його пограбувати магазин у рідному селі

До крадіжки він долучив і меншого брата.

Магазин у селі Водяна Балка Диканського району пограбували вночі. Злодій розбив шибку вітрини і проліз крізь грати. Але останні були досить щільні, тож правоохоронці відразу почали відпрацьовувати версію, що крадіжку вчинила дитина. Дуже швидко вони вийшли на слід 15-річного місцевого жителя Анатолія, який одразу ж у всьому зізнався. Розповів, що вночі непомітно втік з дому на велосипеді. Вікно магазину розбив пляшкою, але пролізти крізь грати не зміг, тож повернувся за молодшим братом Олегом. Тому вдалося потрапити до магазину. За наказом старшого брата Олег поцупив з крамниці 350 гривень, цигарки та картки поповнення рахунку мобільного зв'язку. Наступного дня Анатолій поїхав до Диканьки "скупитися".

Проте порадуватися обновкам горе-крадії не встигли: вдома їх вже чекали працівники міліції. Виявилося, окрім Толі та Олега, у їхньої матері ще шестеро дітей. Майже усі - дорослі та самостійні, а з матір'ю живуть лише хлопці та їхня 13-річна сестра – батько родину покинув. Будинок сім'ї, який оглянули правоохоронці, виявився дуже занедбаним – у кімнатах брудно, одяг розкиданий.

Як пояснив начальник слідчого відділення Диканського райвідділу міліції, кримінальна справа за фактом крадіжки з проникненням порушена тільки проти 15-річного Анатолія.

Стрічка новин